Aktuality - historie

Staeg partner
Energetická úspora budov Velitelská a Katedry ve Vyškově

Cílem naší společnosti bylo zabezpečit stavební úpravy pro získání energetických úspor objektů Velitelská budova 243 a budova Kateder 255 ve Vyškově. Naše společnost se podílela na několika zásadních pracech v oblasti energetických úspor těchto budov. V obdobi od 1.1.2015 - 15.8.2015 Thermpasiv s.r.o. realizoval výměnu oken, kde bylo dodáno a namontováno cca 1150 ks oken, 350 ks meziokenních vložek. Generalním dodavatelem firmou STAEG DEVELOPMENT spol. s r.o. bylo provedeno zateplení fasády, úprava terénů, zateplení plochých střech včetně nové hydroizolační vrstvy a pochopitelně další stavební úpravy spojené s revitalizací objektů. Celková zakázka v dodávce oken převyšovala částku 10 mil. Kč.

MS v ledním hokeji 2015
MS v ledním hokeji 2015

Letošní v pořadí 79. mistrovství světa se koná od 1. do 17. května 2015 v Praze a Ostravě. Turnaje se bude účastnit celkem 16 týmů. SLOVAKTUAL i letos přináší přímé přenosy našeho týmu. Nenechte si ujít napínavé momenty z turnaje. Program a všechny podrobnosti šampionátu naleznete zde.

Akce Heroal D72
AKČNÍ cena dveří HEROAL - platnost do 30. 4. 2015

Cena obsahuje madlo, rozetu, kliku, panty, kliku a okopový plech zvenku. Uvedená cena je bez dopravy a montáže. Jedná se vždy o provedení výplně Perito ZOE (foto dveří ZOE). Bohaté designové varianty s nejlepsími výkonovými vlastnostmi - rozměr dveří 1000 x 2100 mm v zakladní povrchové úpravě (bez příplatku). Varianty profilových výplní:

Akce Hliníková okna
Akční sleva na hliníková okna HEROAL

Nabízíme Vám velmi výhodnou akční slevu 25% na hliníková okna značky HEROAL. Akční sleva platí do 31.1. 2015. V této akční nabídce získáte také skryté kování a swisspacer ve skle ZDARMA. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo při cenové kalkulaci uveďte do poznámky AKČNÍ SLEVA!

Akce Plastová okna Slovaktual
Akční sleva na plastové okna Slovaktual

Nabízíme Vám velmi výhodnou slevu až 40% na vybrané profily plastových oken SLOVAKTUAL. Akce platí do 31.1. 2015. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo při cenové kalkulaci uveďte do poznámky AKČNÍ SLEVA!

Světový pohár ve vodním slalomu 2014
Světový pohár ve vodním slalomu 2014

O své úspěchy se Slovaktual rozhodl podělit i formou podpory sportovních akcí. Jsme rádi, že jsme se stali partnerem akce Světového poháru ve vodním slalomu 2014.
Přejeme všem soutěžícím hodně sil a úspěch na akcích. Více informací naleznete zde.

jpg Pozvánka na SP
školení parotěsních pásek
Školení - Montáž parotěsných a paropropustných pásek Illbruck

Dne 25.4.2014 se naše firma zúčastnila školení správné Montáže parotěsných a paropropustných pásek Illbruck. Při této příležitosti jsme dále absolvovali prodloužení o osvědčení montáže všech produktů firmy Slovaktual. Tímto jsme získali certifikaci a pas pro montáž oken Slovaktual po celé Slovenské republice. Certifákat spadá pod technickou normu STN 73 3134:2014 zapsaným certifikátem pod ev.č. S-019/2014 (Slovenergo okno).

jpg Certifikát Illbruck  jpg Certifikát Slovaktual  jpg Certifikát pro normu STN
ibf stavební veletrh 2014
IBF 2014 - Mezinárodní stavební veletrh Brno

Srdečně Vás zveme na stavební veletrh, který se koná na brněnském výstavišti. Firma Slovaktual v zastoupení společností Thermpasiv zde společně s Evora, Solartec, Ciko a Mobilehouse představuje moderní dům. Přijďte se podívat na hliníková okna Slovaktual, která jsou použita na mobilním domě. Mobilní dům je vystaven na veletrhu IBF 2014 od 23. do 26. 4. 2014 z ulice BAUEROVA 10, brána číslo 9, sekce vzorových domů.

Fotky mobilního domu zde.

zelena-usporam-2014
I. Výzva „ZELENÁ ÚSPORÁM“ pro roky 2014 - 2020

Využijte nově vypsané státní podpory a zateplete si Váš rodinný dům. Naše výrobky a služby jsou s vysokým stupněm tepelné izolace zárukou té nejvyšší úspěšnosti pro získání dotace. Způsobilé jsou pouze výdaje za dodávky nebo služby prokazatelně zahájené a provedené po 1. 1. 2013. Způsobilé výdaje jsou výhradně spojeny s realizací podporovaných opatření splňující podmínky Programu.
Zahájení příjmu žádostí 1. DUBNA 2014 a končí do vyčerpání 1,9 miliardy korun nebo nejpozději však do 31. ŘÍJNA 2014.
Více informací k získání dotací na zateplování naleznete na webu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
Přehled registrovaných výrobků do programu zelená úsporám, Přehled výrobků.

Dotační podpora v rámci programu bude poskytována ve 3 hladinách:

 • Oblast podpory A – Snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů (více)
 • Oblast podpory B – Výstavba rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností (více)
 • Oblast podpory C – Efektivní využití zdrojů energie (více)
MS v hokeji 2014
MS v ledním hokeji 2014

V pořadí 78. mistrovství světa se bude konat od 9. do 25. května 2014 v běloruském Minsku. Turnaje se bude účastnit celkem 16 týmů. SLOVAKTUAL i letos přináší přímé přenosy ze zápolení našeho ČESKÉHO i SLOVENSK0HO týmu. Nenechte si ujít napínavé momenty z turnaje. Program a všechny podrobnosti šampionátu naleznete zde.

Thermpasiv-reference
Certifikát - spolehlivá firma

S velkou radostí Vám oznamujeme, že naše firma byla dle pozitivních hodnocení zařazena do databáze spolehlivých firem a je uvedena v databázi informačního portálu ŽIVÉ FIRMY.CZ. Toto hodnocení je pro období jednoho roku, ale my uděláme vše pro to, abychom spolehlivou firmou zůstali napořád.
Děkujeme našim klientům za dosavadní podporu a hodnocení našich služeb v oblasti plasotvých oken, hliníkových oken, hliníkových dveří, vchodových dveří v zastoupení Slovaktual Brno a ostatních námi nabízených produktů. Budeme i nadále pozorně naslouchat Vašim požadavkům, aby naše spolupráce byla v maximální míře profesionální.

zelena-usporam-2013
Program „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM“ pro rok 2013 - prodloužení termínu

Využijte státní podpory a realizujte výměnu Vašich oken s námi. Naše výrobky jsou s vysokým stupněm tepelné izolace zárukou té nejvyšší úspěšnosti pro získání dotace na zateplení Vašeho domu. Jsme připraveni Vám k získání dotace v rámci programu „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" maximálně pomoci.
Program platí na úsporná opatření realizovaná po 1. LEDNU 2013 a končí do vyčerpání 1 miliardy korun nebo nejpozději však do 20. prosince 2013.
Více informací k získání dotací na zateplování naleznete na webu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
Přehled registrovaných výrobků do programu zelená úsporám, Přehled výrobků.

pdf Postup žádosti o podporu   pdf Vzor žádosti o podporu   pdf Orientační kalkulátor dotace  

Dotační podpora v rámci programu bude poskytována ve 3 hladinách:

 • snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 40 % - podpora 30 %
 • snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 50 % - podpora 40 %
 • snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 60 % - podpora 55 %
GrandPrix-2013
GrandPrix ČR 2013 a Mistrovství světa ve vodním slalomu 2013

Zúročení více než 22 letých zkušeností, zvyšování kvality a neustálé úsilí zlepšovat se řadí společnost Slovaktual na přední místa mezi výrobci a dodavateli plastových a hliníkových oken a dveří nejen na Slovenském trhu ale i v Čechách, Rakousku a dalších evropských státech.
O své úspěchy se Slovaktual rozhodl podělit i formou podpory sportovních akcí. Jsme rádi, že jsme se stali partnerem takových akcí jako je Grand Prix České republiky 2013 a Mistrovství světa ve vodním slalomu 2013.
Přejeme všem soutěžícím hodně sil a úspěch na akcích.

dvere-vchodove
Benedoor - dveře vchodové a bezpečnostní

Vážení zákazníci, architekti, stavitelé
Nyní jsme pro Vás rozšířili nabídku vchodových a bezpečnostních dveří Benedoor s 5-letou záruku. Dveře vchodové interiérové a exteriérové nabízí kromě dlouholeté životnosti a nenáročné údržby i možnost výběru povrchové úpravy. Samozřejmostí je vynikající tepelná a zvuková izolační vlastnost.pdf Kompletní katalog vchodových dveří Benedoor  
 • Vchodové dveře Benedoor - Class HOME
 • Vchodové dveře Benedoor - Class UNIVERSAL
 • Vchodové dveře Benedoor - Dvoukřídlé
 • Bezpečnostní vchodové dveře do bytu
 • Bezpečnostní vchodové dveře do bytu 2. bezp. třída
 • Bezpečnostní vchodové dveře do bytu 3. bezp. třída
dvere-hlinikove-GAVA-Tango
GAVA Tango

Vážení zákazníci, architekti, stavitelé
Díky stále se zvyšujícím nárokům klientů na designové řešení a tepelně-technické parametry vchodových dveří si společnost SLOVAKTUAL s.r.o. ve spolupráci s renomovaným výrobcem dveřních výplní GAVAplast dovoluje představit novou sérii dveří GAVA Tango. Jedná se o moderní dveře s nadčasovým provedením a možností výběru ze široké škály provedení, barev, skel a kování. Díky oboustranně předsazené dveřní výplni ( bezfalcové provedení ) dosahuje vynikajících parametrů.

pdf GAVA Tango   pdf GAVA Plast  
 • Tři dorazová těsnění i v oblasti hliníkového prahu.
 • Součinitel prostupu tepla Ud = 0,89 W/m²K.
 • Vrstvená skladba zlepšuje akustické vlastnosti.
 • Izolační vložky je středové komoře profilu
 • Možnost použití čtyřskla ve výplních.
 • Stavební hloubka 77 mm v celé ploše.
 • Kluzné přerušení tepelného mostu.
 • Možnost použití skrytých pantů.
 • Zateplený podkladový profil.
 • Protismykový nízký práh.
 • Protiprůhybové opatření.
 • Možnost výměny zasklení.
perito-vyplne
Perito výplně

V nabídce jsou dvě varianty výplní. Technologie plastových lisovaných výplní ABS. Plastové dveřní výplně jsou složeny z povrchových plastových desek, do nichž je na formě vylisován určitý designový rámeček. Rozměry těchto rámečků není možné měnit, jsou určeny formou. Technologie lisovaných výplní má svoje výhody, ale bohužel i nevýhody. Plast jako takový podléhá teplotní roztažnosti a je tedy třeba na tento fakt brát ohled při případném výběru právě takového typu výplně.
Druhou variantou jsou výplně typu HPL. Materiál HPL má optimální vlastnosti pro dlouhou životnost vchodových dveří. Syntetická pryskyřice má nízké hodnoty tepelné roztažnosti a nedochází tak k přímé reakci materiálu na teplotní rozdíly okolního prostředí.

pdf Perito - ABS výplně   pdf Perito - HPL výplně

Perito ABS výplně:

 • Výhody: cena, rustikální vzhled, snadná údržba.
 • Nevýhody: odolnost a stabilita, teplotní roztažnost, omezená stabilita výplně.

Perito HPL výplně:

 • Výhody: odolnost a stabilita, montované rámečky, možnost výměny skla, vzhled dřevěných dveří.
 • Nevýhody: vyšší cena v porovnání s plastovými dveřními výplněmi.
akce slovaktual isotra